Fejohet Engjellusha Salihu, pamje nga ceremonia

Fejohet Engjellusha Salihu, pamje nga ceremonia

Showbiz May 18, 2024 - 12:05

Artistja e njohur shqiptare dhe njëkohësisht e bija e Shyhrete Behlulit, Engjellushe Salihu i ka dhënë fund beqarisë.

Në media po flitet se ajo po fejohet me një djalë të quajtur Mërgim Riza, i cili jeton dhe punon në Zvicër.

Ceremonia ishte mjaft private dhe pa praninë e kamerave.

Image

Image