Moment i sikletshëm në Kanë, këngëtarja Kelly Rowland shihet duke qortuar një roje sigurie

Moment i sikletshëm në Kanë, këngëtarja Kelly Rowland shihet duke qortuar një roje sigurie

Showbiz May 22, 2024 - 10:42

Kelly Rowland u duk se qortoi një roje sigurie në Festivalin e Filmit në Kanë 2024 të martën.

Fillimisht, ish-anëtarja e “Destiny’s Child” u fotografua duke buzëqeshur dhe duke përshëndetur teksa po zbriste në tapetin e kuq përpara premierës së “Marcello Mio”.

Rowland, 43-vjeçare, mahniti me një fustan të kuq dhe kishte një dekolte që plotësonte në mënyrë të përkryer gjerdanin e saj të diamantit.

Këngëtarja u pajis me një palë vathë të ngjashëm, një byzylyk të grumbulluar e disa unaza.

Ajo e kompletoi pamjen e saj luksoze me një paruke të bardhë dhe grim të përsosur.

Ndërsa Rowland ngjitej në një sërë shkallësh, një roje sigurie femër që punonte në këtë ngjarje, mbajti krahun lart pas yllit, duke e larguar nga turma dhe në ambientet e saj.

Gruaja, e cila ishte e veshur me një kostum pantallonash të zeza, u duk se po ashtu i tha diçka – ose Rowland-it ose rojës mashkull të sigurisë që qëndronte në të djathtë të këngëtares.

Çfarëdo që ndodhi nuk i pëlqeu artistes, e cila reagoi menjëherë kundrejt rojës së sigurisë.

Fituesja e ‘Grammy’-it ngriti gishtin tregues të majtë dhe u shfaq duke e këshilluar gruan para të gjithëve.

Nuk u bë e ditur se çfarë ndodhi saktësisht.