Ish-banorët futen në shtëpi, Ilnisa e befason Meritonin me tortë për ditëlindjen e 29-të

Ish-banorët futen në shtëpi, Ilnisa e befason Meritonin me tortë për ditëlindjen e 29-të

Showbiz May 23, 2024 - 23:28

Ditën e sotme (e enjte) feston ditëlindjen e 29-të banori i Big Brother VIP Albania 3.

Me këtë rast në shtëpinë e famshme i është organizuar një festë nga ‘Vëllai i Madh’.

Të ftuar në këtë mbrëmje kanë qenë ish-konkurrentët duke ia bërë këtë ditë edhe më speciale.

Po ashtu për të performuar ka qenë e ftuar edhe këngëtarja e njohur, Soni Malaj.

Të gjithë njëzëri interpretuan këngën e ditëlindjes, e më pas u fut Ilnisa me tortë.

Puthjet dhe përqafimet kanë qenë të shumta mes çiftit, të cilët nuk janë parë për një kohë.

Në shtëpi po mbizotëron një atmosferë e mrekullueshme, ku Soni ka kënduar disa nga hitet që ka realizuar ndër vitesh.

Theksojmë që finalja e Big Brother do të mbahet më 25 maj (e shtunë).