Dijonis Biba shpallet fitues i edicionit të parë të “Ferma VIP”

Dijonis Biba shpallet fitues i edicionit të parë të “Ferma VIP”

Showbiz June 13, 2024 - 08:54

Dijonis Biba fiton edicionin e parë të “Ferma VIP”.

Pas shumë sfidave, Dijonisi dhe Flori u përballën “kokë më kokë” në një televotim, ku publiku përcaktoi si fitues Dijonisin.

Gjashtë fermerët, të cilët prekën finalen e madhe, ishin: Baby G, Ditea Berisha, Dijonis Biba, Renis Gjoka, Florian Agalliu dhe Çiljeta Xhilaga.