“Luna ka tri orë që qan”: Kiara na tregon mënyrën e vetme që qetëson vogëlushen

“Luna ka tri orë që qan”: Kiara na tregon mënyrën e vetme që qetëson vogëlushen

Showbiz June 13, 2024 - 11:23

Kiara ka ndarë me ndjekësit në Instagram një hall të saj, teksa këtkon edhe këshilla.

Duket se e vogla e saj ka nisur të qajë prej 3 orësh dhe shumë komentues i kanë sugjeruar çfarë të bëjë.

Në storyn pasardhës Kiara ka zbuluar se në fakt Luna Mari e ka gjetur ilaçin e saj dhe bëhet fjalë për Luizin.  /oranews

Image