Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë

Showbiz June 13, 2024 - 20:11

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, është bërë sërish nënë.

Lajmin e ka ndarë me ndjekësit me anë të një postimi të shpërndarë në Instagram.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Dori, janë bërë prindër të një djali.

“13.06.2024”, ka shkruar ajo që tregon se djali i tyre erdhi në jetë ditën e sotme (e enjte).

Të shumta qenë edhe urimet që pranoi nga ndjekësit e miqtë krahas postimit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania 2 është nënë edhe e një djali të quajtur, Amar.

Përkundër periudhës së shtatzënisë, Olta ka qenë shumë aktive me projekte.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)