Selena Gomez dhe Benny Blanco kalojnë çaste të bukura pas një darke romantike në Malibu

Selena Gomez dhe Benny Blanco kalojnë çaste të bukura pas një darke romantike në Malibu

Showbiz June 17, 2024 - 16:58

Selena Gomez dhe i dashuri i saj Benny Blanco janë parë të përqafuar pas një takimi të mrekullueshëm në Malibu.

Krijuesja e hitit “Hands to Myself” dhe kompozitori u fotografuan së bashku të shtunën, derisa kishin vendosur krahët tek njeri-tjetri, shkruan Page Six.

Blanco, madje siç raportohet bëri një gjest tejet të kujdesshëm ndaj Selenës duke i hapur derën e makinës, dyshja më pas shkëmbyen një puthje romantike.

Aktorja e serialit “Only Murders in the Building” kishte veshur një triko ngjyrë bezhë.

Çifti si duket po shpenzojnë më shumë kohë me njeri-tjetrin, pasi Selena u kthye nga xhirimet e serisë së saj në Hulu dhe mori pjesë në festivalin e Kanës.

Ata janë tejet të komentuar në rrjetet sociale për relacionin e tyre, duke qenë edhe për faktin se artistja është një person me ndikim të madh në internet. /telegrafi

Image

Image