E pranon Capital T: Adrola Dushi, vajza më e bukur shqiptare

E pranon Capital T: Adrola Dushi, vajza më e bukur shqiptare

Showbiz July 08, 2024 - 08:36

Capital T dhe Adrola Dushi përfliten prej shumë vitesh për një lidhje dashurie.

Megjithatë, dyshja e famshme e showbizit nuk e kanë konfirmuar asnjëherë këtë.

Ndonëse tërthorazi kanë lënë të kuptohet që mund të ketë diçka më shumë mes tyre apo nga fotografitë që kanë hedhur në rrjete sociale.

Artisti nga Kosova së fundmi ka qenë i ftuar në ‘Top Arena’, gjersa është pyetur për femrën më të bukur shqiptare.

Ai tha se ka vajza shumë të bukura si në Shqipëri e po ashtu edhe në Kosovë, por që përmendi emrin e modeles nga Rrësheni.

“Ashtu siç e thonë të gjithë, Adrola Dushi është vajza më e bukur shqiptare”, tha ai.

Ish-Missi nga ana tjetër në një intervistë dhënë për ‘Top Channel’ tha se është e lidhur me ‘mashkullin më të bukur shqiptar’, që la të kuptohet për Trim Ademin. /telegrafi

Image