Infektuar: 1128
Shëruar: 850
Vdekur: 30
Arta Nitaj në Dubai, publikon foto joshëse

Arta Nitaj në Dubai, publikon foto joshëse

Sport October 09, 2019 - 19:13
Detajet

Menjëherë pas përfundimit të zgjedhjeve moderatorja e sportit, Arta Nitaj ka udhëtuar drejt Dubait nga ku dhe po publikon pamje të ndryshme.

Modelja dhe aktorja e njohur Arta Nitaj përveç aktrimi, njihet edhe si moderatorë e sportit, është komentuar shpesh edhe për paraqitjet e saj, si dhe jetën private.

Nitaj së fundmi ka udhëtuar drejt Dubait, ku edhe do ta festojë ditëlindjen dhe prej nga po publikon pamje të ndryshme.

Pozat e fundit nga Dubai të Artës lënë pa fjalë me linjat aq tërheqëse, ndërsa nuk lë pa ekspozuar asetet trupore.

Në foton të cilën e ka postuar në Instastory Arta duket tejet joshëse e veshur në të bardhë ndërsa e ka bërë ‘nxehtë’ tash kur edhe sezoni e verës ka përfunduar.

Image

Image