Wanda Nara nuk përmbahet, ekspozon tatuazhin në vendin intim

Wanda Nara nuk përmbahet, ekspozon tatuazhin në vendin intim

Sport January 17, 2020 - 16:40
Pikërisht kjo i ka çmendur ndjekësit e saj, të cilët nuk i kanë kursyer pëlqimet dhe komentet e shumta

Gruaja dhe menaxherja e futbollistit argjentinas Maurio Icardi, Wanda Nara njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale, të cilat shpesh herë nuk nguron t’i ndajë me fansat e saj.

Të njëjtën gjë partnerja e sulmuesit Icardi ka bërë edhe së fundmi, teksa me foton e postuar në “Instagram”, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Nara ka postuar një fotot poshtë kullës “Eiffel”, me të cilën ka çmendur fansat e saj. Ajo ka nxjerrë tatuazhin e saj aty, i cili është një dallëndyshe dhe ndodhet shumë pranë vendit intim.

Pikërisht kjo i ka çmendur ndjekësit e saj, të cilët nuk i kanë kursyer pëlqimet dhe komentet e shumta.

Image
Image
Image
Image
Image
Image