Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
Amir Rrahmani fotografohet me fanellën e Napolit

Amir Rrahmani fotografohet me fanellën e Napolit

Sport January 17, 2020 - 22:34
Edhe zyrtarisht tashmë Amir Rrahmani është futbollist i Napolit

Edhe zyrtarisht tashmë Amir Rrahmani është futbollist i Napolit

Kapiteni i Përfaqësueses së Kosovës gjatë ditës i ka kryer testet mjekësore dhe ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me Napolin.

Ai tashmë ka pozuar edhe me fanellë të Napolit, të cilën do ta bartë për pesë vite, pasi ka nënshkruar kontratë deri më 2025.

Sipas mediave në Itali, Amiri i ka kushtuar Napolti 14 milionë euro.

Image