Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
Llapi aranzhon miqësoren e radhës, zhvillohet në 'Zahir Pajaziti'

Llapi aranzhon miqësoren e radhës, zhvillohet në 'Zahir Pajaziti'

Sport January 27, 2020 - 22:40

Llapi do ta zhvillojë nesër ndeshjen e katërt miqësore në kuadër të fazës përgatitore dimërore.

Skuadra e drejtuar nga Tahir Batatina do të përballet me KEK-un nga Obiliqi, raporton Zëri.info.

Ndeshja në fjalë do të zhvillohet në stadiumin 'Zahir Pajaziti', në Podujevë.

Image

Kjo miqësore është e hapur për tifozët dhe nis nga ora 13:00.

Deri më tani, Llapi ka zhvilluar tri ndeshje miqësore - në Shqipëri.

Llapjanët kanë mposhtur Partizanin B dhe Tërbunin me rezultat 3:1, respektivisht 4:2, dhe kanë humbur 0:2 nga Egnatia./Zëri.info