Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
Jose Mourinho e do lojtarin shqiptar te Tottenhami

Jose Mourinho e do lojtarin shqiptar te Tottenhami

Sport March 25, 2020 - 23:21
Lajmet e fundit nga sporti

Tottenhami është duke shprehur interesim për portierin e Lazios, Thomas Strakosha, transmeton zeri.info

Trajneri i klubit londinez, Jose Mourinho dëshiron transferimin e Strakoshës dhe të mesfushorit tjetër të Lazios, Sergej Milinkovic-Savic.

Image

“Tuttosport” raporton se strategu portugez po mendon të përforcojë skuadrën e tij për sezonin e ardhshëm me dy futbollistët e dalluar të Lazios.

Tottenhami e sheh reprezentuesin shqiptar si zëvendësues të Hugo Llorisit./Zëri