Infektuar: 1057
Shëruar: 841
Vdekur: 30
Ylli i basketbollit Gëzim Morina ka një porosi për popullin e Kosovës

Ylli i basketbollit Gëzim Morina ka një porosi për popullin e Kosovës

Sport March 29, 2020 - 13:07
Lajmet e fundit nga sporti

Kosova dhe bota po vazhdojnë luftën kundër virusit të tmerrshëm COVID-19 i cili po vazhdon të merr jetë gjithandej.

Kosova është mobilizuar në luftë kundër këtij virusi e ku duket se mbrojtja më e mirë ndaj tij është qëndrimi në shtëpi, shkruan Zëri.info.

Basketbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, , Gëzim Morina, ka një porosi për të gjithë popullin Kosovës. Ai përmes një video-mesazhi ka kërkuar respektimi i rregullave të vënë nga institucionet e shtetit dhe të qëndrojmë në shtëpi për ta mundur këtë virus. /Zëri.info

 
Gëzim Morina

Basketbollisti i Kosovës, Gëzim Morina, ju porosit: Qëndroni në shtëpi ë dhe Respektoni Rregullat ë

Posted by Basketball Federation of Kosovo on Sunday, March 29, 2020