Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Modelja dhe menaxherja e futbollit që kërkon të blejë klubin evropian

Modelja dhe menaxherja e futbollit që kërkon të blejë klubin evropian

Sport May 29, 2020 - 23:30
Lajmet e fundit nga sporti

Ish-modelja e revistës “Playboy”, Anamaria Prodan, njihet edhe për punën e saj si menaxhere e futbollit, transmeton Zeri.info

47-vjeçarja së fundmi ka shprehur interesim për blerjen e klubit rumun, FC Hermannstadt, pavarësisht se ky klub besohet të ketë mbi 650,000 euro borxhe.

Prodan tashmë ka lidhje me futbollin, derisa është martuar me ish-mesfushorin rumun, Laurentiu Reghecampf.

E pyetur se çfrë do të bëjë pas situatës së koronavirusit, ajo u përgjigj: “Nuk e di, jam duke menduar për blerjen e një klub”./Zëri

Image
Image
Image
Image