Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Formacionet zyrtare: Lazio - Milan

Formacionet zyrtare: Lazio - Milan

Sport July 04, 2020 - 20:51

Lazio dhe Milani do të përballen sonte mes vete në kuadër të kampionatit elitar italian, Serie A.

Në "Stadio Olimpico", Lazio është nikoqir i skuadrës së Milanit me fillim nga ora 21:45, shkruan "Zeri.info".

Një orë para fillimit të ndeshjes, trajnerët e të dyja skuadrave i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Lazio: Strakosha; Patric, Acerbi, Radu; Lazzari, Milinkovic-Savic, Leiva, Parolo, Jony; Alberto, Correa

Milan: Donnarumma; Conti, Kjaer, Romagnoli, Theo; Kessie, Bennacer; Saelemaekers, Bonaventura, Calhanoglu; Ibrahimovic. /Zeri.info