Infektuar: 17422
Shëruar: 14894
Vdekur: 657
'Boom' Xherdan Shaqiri, shënon eurogol për Liverpoolin

'Boom' Xherdan Shaqiri, shënon eurogol për Liverpoolin

Sport September 24, 2020 - 20:58

Xherdan Shaqiri është rikthyer në formacionin bazë të Liverpoolit.

Mesfushori nga Kosova po luan nga fillimi në ndeshjen e Kupës Carabao ndaj Lincolnit, shkruan "Zeri.info".

Dhe menjëherë Shaqiri e shpagoi besimin e trajnerit Jurgen Klopp.

Në minutën e nëntë, Shaqiri realizoi eurogol nga gjuajtja e lirë. /Zeri.info