Infektuar: 17422
Shëruar: 14894
Vdekur: 657
Chelsea shpëton në minutën e fundit

Chelsea shpëton në minutën e fundit

Sport September 26, 2020 - 21:01
Lajmet e fundit nga sporti

West Bromwich e Chelsea kanë barazuar në sfidën e javës së tretë në Premierligë, shkruan “Zeri.info”.

Ndeshja ishte mjaft spektakolare ndërsa në fund nuk ka dhënë fitues duke u mbyllur me rezultat 3:3.

Ndeshja prodhoi mjaftë dramë, pasi ishin vendasit ata që udhëhoqën me rezultat 3:0 në pjesën e parë, ndërsa në pjesën e dytë Chelsea u rikthye në lojë për të shënuar tre gola dhe për ta mbyllur ndeshjen me rezultat 3:3. /Zeri.info