Infektuar: 38431
Shëruar: 23754
Vdekur: 989
Barcelona u mposht nga Atletico Madrid, ky është reagimi i Koeman

Barcelona u mposht nga Atletico Madrid, ky është reagimi i Koeman

Sport November 22, 2020 - 09:14
Lajmet e fundit nga sporti

Barcelona po vazhdon më paraqitje të dobëta në kampionatin spanjoll, shkruan “Zeri.info”.

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, e pranon se ndihet i shqetësuar me ekipi e tij derisa ka folur për humbjen e mbrëmshme ndaj Atletico Madridit me rezultat 1:0 në Wanda Metropolitano.

“Është shqetësuese. Për një ekip të madh të pranojë gol të tillë… nuk mund të ndodhë, sepse ishte minuta e 47-të, ne e kishim topin dhe ata shënuan për 1:0”, tha Koeman.

“Ne e kontrolluam lojën dhe e dinim se ishte e vështirës të krijonim shumë shanse. Si çdo trajner, unë jam përgjegjës për rezultatet e ekipit”, përfundoi trajneri holandez i Barcelonës. /Zeri.info