Infektuar: 56118
Shëruar: 49432
Vdekur: 1411
Formacionet zyrtare: Lazio – Udinese, Muriqi as në bankën rezervë

Formacionet zyrtare: Lazio – Udinese, Muriqi as në bankën rezervë

Sport November 29, 2020 - 11:58
Lajmet e fundit nga sporti

Skuadra e Lazios sot nga ora 12:30 do të ndeshet me Udinesën në sfidën e javës së javës së nëntë në Serie A, shkruan “Zeri.info”.

Tashmë gjithçka është gati dhe skuadrat kanë prezantuar formacionet zyrtare, derisa sulmuesi kosovar Vedat Muriqi do të mungojë në këtë takim për shkak të një lëndimi që pësoi në ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Zenitit.

Formacionet zyrtare: /Zeri.infoImage