Infektuar: 56118
Shëruar: 49432
Vdekur: 1411
Lyon – Reims, formacionet zyrtare: Mungon Berisha, Zeneli takimin e nis nga bankina

Lyon – Reims, formacionet zyrtare: Mungon Berisha, Zeneli takimin e nis nga bankina

Sport November 29, 2020 - 12:33
Lajmet e fundit nga sporti

Një ndeshje tejet interesante zhvillohet sot nga ora 13:00 në kampionatin e Francës ku Lyoni e pret skuadrën e Valon Berishës dhe Arbër Zenelit, Reimsin, shkruan “Zeri.info”.


Tashmë dyja skuadrat kanë publikuar formacionin dhe mesfushori i Kosovës Valon Berisha, mungon për shkak të një lëndimi, derisa Arbër Zeneli ndeshjen e nis nga bankina me shpresë se do t’i ketë minutat e vetë.

Formacionet zyrtare: /Zeri.info

Image