Infektuar: 70185
Shëruar: 313132
Vdekur: 1616
Kalojnë dhjetë minuta të rregullta në ndeshjen Barcelona – Mabetex Prishtina, ky është rezultati momental

Kalojnë dhjetë minuta të rregullta në ndeshjen Barcelona – Mabetex Prishtina, ky është rezultati momental

Sport January 15, 2021 - 18:44
Lexoni detajet!

Kanë kaluar dhjetë minuta të rregullta në ndeshjen historike të Ligës së Kampionëve në futsall, ndërmjet Barcelonës dhe Mabetex Prishtinës, shkruan “Zeri.info”.

Rezultati vazhdon të mbetet ai i minutës së parë, pra 0:0 me Prishtinën që po tregohet e kujdesshme.

Barcelona në anën tjetër po e dominon ndeshjen sa i përket posedimit të topit.

Ballafaqimi në fjalë është në kuadër të 1/32 në Ligën e Kampionëve në futsall. /Zeri.info