Shpëtim Bajoku e nis me fitore në Lojërat Mesdhetare “Oran 2022”

Shpëtim Bajoku e nis me fitore në Lojërat Mesdhetare “Oran 2022”

Sport June 26, 2022 - 18:36
Lajmet e Fundit nga Sporti

Shpetim Bajoku ka shënuar fitore në raundin e parë të garave të boksit në Lojërat Mesdhetare Oran 2022.

Boksieri ynë mundi me vendim unanim tunizianin, Abdesalem Sassi, kategoria -63 kg.

Meçi u përcolla edhe nga presidenti i KOK-ut, Ismet Krasniqi dhe zëvendësministrja, Daulina Osmani. /Zeri.info