Chelsea fiton bindshëm ndaj Milanit

Chelsea fiton bindshëm ndaj Milanit

Sport October 05, 2022 - 23:04
Lajmet e Fundit nga Sporti

Chelsea ka shënuar fitore të madhe ndaj Milanit në kuadër të fazes së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Zeri.info.

Ndeshja e zhvilluar në stadiumin “Stamford Bridge” përfundoi me rezultat 3-0.

Golat për “Blutë” u shënuan nga Fofana (24’), Aubameyang (56’) dhe James (62’).

Me këtë fitore, Chelsea zë vendin e dytë me katër pike, aq sa ka edhe Milani në pozitën e tretë. /Zeri.info