Bayern Munich - Frankfurt, formacionet zyrtare

Bayern Munich - Frankfurt, formacionet zyrtare

Sport January 28, 2023 - 17:45
Lajmet e fundit nga Sporti

Bayern Munichu dhe Frankfurt do të takohen mes vete në xhiron e 18-të në kampionatin gjerman.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Allianz” me fillim nga ora 18:30.

Bavarezët janë lider me 37 pikë, kurse Frankfurti është i katërti me gjashtë pikë më pak.

Formacionet zyrtare:

Bayern:

Image

Frankfurt:

Image