Chelsea dhe Fulhami ndajnë pikët në “Stamford Bridge”

Chelsea dhe Fulhami ndajnë pikët në “Stamford Bridge”

Sport February 03, 2023 - 22:55
Lajmet e Fundit nga Sporti

Chelsea dhe Fulhami kanë ndarë pikërt në ndeshjen e vlefshme për javën e 21-të në Premierligë.

Ndeshja e zhvilluar në stadiumin “Stamford Bridge” përfundoi me rezultat 0-0.

Me këtë barazim, Chelsea radhitet i nënti me 30 pikë, ndërsa Fulhami pozicionohet i gjashti me 32 sosh.

Ndeshjen e radhës, Chelsea i shkon West Hamit, kurse Fulhami e pret Nottinghamin. /Zeri.info