“El Clasico”: Barcelona - Real Madrid, formacionet zyrtare

“El Clasico”: Barcelona - Real Madrid, formacionet zyrtare

Sport March 19, 2023 - 19:47
Lajmet e fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare të “El Clasicos” mes Barcelonës dhe Real Madridit.

Ndeshja do të fiilloi në orën 21:00 në “Camp Nou”.

Barcelona është lidere me 65 pikë, kurse Reali i dyti me 56.

Të dy trajnerët tashmë kanë publikuar edhe formacionet bazë. /Zeri.info

Barcelona:

Image

Real Madrid:

Image