Klubit kosovar i largohet lojtari kryesor

Klubit kosovar i largohet lojtari kryesor

Sport June 10, 2023 - 13:05
Lajmet e fundit nga Sporti

Rilind Haziraj ka njoftuar për largimin nga FC Fushë Kosova.

Lajmi u bë i ditur nga vetë lojtari përmes një postimi në Facebook.

Qendërsulmuesi ka shfrytëzuar rastin për t’i falenderuar të gjithë për mbështetjen që ia kanë dhënë për gjatë gjithë sezonit.

Postimi i plotë:

Përshëndetje!

Dua t'ju njoftoj se nga sot nuk jam më pjesë e klub-it KF Fushë Kosova. Dëshiroj t'i falenderoj të gjithë bashkëlojtarët, trajnerët,kryesinë dhe tifozët për mbështetjen e dhënë gjatë gjithë sezonit. Klubit i uroj suksese në Superligë.

Me respekt,

Rilind Haziraj.

Në anën tjetër, kujtojmë se Fushë Kosova në edicionin e ri do të garojë në Superligë. /Zeri.info