Shfaqet flamuri kombëtar gjigant në “Air Albania”

Shfaqet flamuri kombëtar gjigant në “Air Albania”

Sport November 20, 2023 - 20:59

Ka nisur ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe, e cila po zhvillohet në stadiumin “Air Albania”.

Në prag të fillimit të ndeshjes, në stadium u shfaq një flamur gjigant i kombit shqiptar.

Në momentin e shfaqjes së këtij flamuri, i gjithë stadiumi mori ngjyrat kuq dhe zi.

Image