TKZ-ja me koreografi të veçantë në 20-vjetorin e themelimit të grupimit

TKZ-ja me koreografi të veçantë në 20-vjetorin e themelimit të grupimit

Sport November 20, 2023 - 22:24

Ka nisur ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe, e cila po zhvillohet në stadiumin “Air Albania”.

Një koreografi e veçantë u shfaq edhe nga “Tifozat Kuq e Zi”, të cilët shënojnë 20-vjetorin e themelimit.

Image

Në banerin e shfaqur nga “TKZ” vëmendje merr padyshim slogani “O SA MIRË ME QENË SHQIPTAR”.

“Njeriu pa komb është asgjë”, thuhet në një tjetër mesazh të tyre.