Formacionet zyrtare: Man City - Luton Town

Formacionet zyrtare: Man City - Luton Town

Sport April 13, 2024 - 15:33

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester City - Luton Town, e vlefshme për xhiron e 32-të në Premierligë.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Etihad” dhe fillon në orën 16:00.

City është në vendin e tretë me 70 pikë kurse Lutoni ka 25 pikë ku gjendet në zonën e rrezikshmërisë (18).

Të dy trajnerët kanë publikuar 11-shen më të mirë. /Zëri

Man City:

Image

Luton:

Image