Bayern Munich do t’i ofrojë kontratë të re Musialas

Bayern Munich do t’i ofrojë kontratë të re Musialas

Sport April 19, 2024 - 10:53
Lajmet e fundit nga Sporti

Bayern Munich po përgatit propozim të ri për kontratën e Jamal Musialas, që do të diskutohet në muajt e ardhshëm.

Sipas gazetarit dhe ekspertit të transferimeve, Fabrizio Romanos, zgjatja e kontratës së yllit të tyre është prioritet.

Zgjatja e kontratës së Musialës me rritjen e pagave është një nga prioritetet kryesore për klubin.

Marrëveshja aktuale mesfushorit gjerman i skadon në qershor 2026 dhe disa klube kryesore vazhdojnë të monitorojnë atë. /Zëri