Kupa e Kosovës: Drita – Prishtina dhe Ballkani – Suhareka, formacionet
Foto:Laura Hasani

Kupa e Kosovës: Drita – Prishtina dhe Ballkani – Suhareka, formacionet

Sport April 24, 2024 - 14:07
Lajmet e fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjeve kthyese të fazës gjysmëfinale të Kupës së Kosovës.

Drita dhe Prishtina përballen mes vete në stadiumin me bar sintetik në Gjilan.

Ndeshja e parë kishte përfunduar pa gola.

Dueli tjetër është ajo e derbit lokal, ku Ballkani e pret Suharekën në stadiumin e qytetit.

Ndeshja e parë kishte përfunduar me rezultat 1-0 në favor të Ballkanit.

Të dyja ndeshjet fillojnë në orën 15:00, teksa tani janë publikuar edhe formacionet zyrtare. /Zëri

Drita:

Image

Prishtina:

Image

Dhe

Ballkani: 

Image

Suhareka: pas pak