Daku reagon pas ndeshjes me Italinë, ku s’u inkuadrua në lojë nga Sylvinho

Daku reagon pas ndeshjes me Italinë, ku s’u inkuadrua në lojë nga Sylvinho

Sport June 17, 2024 - 10:23

Mirlind Daku siç duket nuk është aspak i preferuar për sulmin e Kombëtares.

Trajneri Sylvinho nuk i jep minuta prej 20 nëntorit të vitit 2023, kur startonte në barazimin (0-0) kundër Ishujve Faroe.

Pesë ndeshje kanë kaluar prej atëherë, teksa ndër të grumbulluarit për Evropian, Daku është i vetmi që nuk ka marrë asnjë minutë.

“Plani i zotit” shkruan Daku së fundmi dhe e shoqëron me një foto të tij pas ndeshjes me Italinë.

Sulmuesi mund të jetë në pritje të minutave për ndeshjen e ardhshme.

Kujtojmë se kuqezinjtë luajnë kundër Kroacisë më 19 qershor.

Image