Formacionet zyrtare: Rumani - Ukrainë

Formacionet zyrtare: Rumani - Ukrainë

Sport June 17, 2024 - 14:03

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Rumani - Ukrainë, në kuadër të kampionatit evropian “Euro 2024”.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Allianz Arena” dhe fillon në orën 15:00.

Ekipet i takojnë Grupit E, teksa pjesë e tyre janë edhe Belgjika me Sllovakinë.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare. /Zëri

Rumani:Image

Ukrainë:

Image