Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
Fëmijët mund t'i zë gjumi kudo!

Fëmijët mund t'i zë gjumi kudo!

Video May 29, 2018 - 16:27
Lexo detajet

Fëmijët e vegjël të cilët orët e zgjuara zakonisht i kalojnë duke u argëtuar me lodrat e tyre apo edhe me prindërit, jemi mësuar po ashtu t'i shohim që gjumi mund t'i zë kudo, shkruan "Zëri.info".

Në këtë video mund të shihni momente të ndryshme të vogëlushëve të cilët nuk e kanë "problem" aspak se ku mund të flenë.

Ata shpesh herë mund t'i shohim që i ka zë gjumi pranë kolltukut, duke luajtur me lodrat e tyre të preferuara, apo edhe tek floktari duke i prerë flokët.

Për më shumë klikoni videon dhe mos i humbisni këto momente. /Zëri/