Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Këta janë kandidatët nga PDK-ja që llapjanët ia dhanë veç nga 2 vota

Këta janë kandidatët nga PDK-ja që llapjanët ia dhanë veç nga 2 vota

Zgjedhjet 2019 October 09, 2019 - 22:14
Detajet

Pothuajse janë publikuar te gjithat listat e votave të kandidatëve të cilët kanë garuar për deputet.

Nga lista e kandidatëve për deputet të PDK-së mund të shihen, se dy nga këta kandidatë kanë marrë vetëm nga 2 vota në këtë komunë, shkruan Indeksonline.

Kandidatët që morën vetëm nga 2 vota janë Suzana Gjergji dhe Isa Agushi

Ndryshe, në Komunën e Podujevës me vota prinë LDK kurse pas saj VV dukë lënë të tretën PDK-në.

Indeksonline ju sjellë listën e plotë të kandidatëve për deputet nga PDK.

Image

Image
Të rekomanduara