Super-zbritje në koleksionin e Adidas dhe Reebok!

Super-zbritje në koleksionin e Adidas dhe Reebok!

Aktuale January 17, 2020 - 15:54

Nëse keni nevojë për jakne, duks apo çizme që të ju mbajnë të ngrohtë në këto ditë të ftohta dimri, apo atlete për të filluar vitin në formë, në GjirafaMall dhe Dardania Sport do të gjeni super produkte nga Adidas dhe Reebok, me zbritje deri në 40%! 

Më poshtë, janë vetëm disa nga produktet që mund ti porositni tani. 

Duksa

Image

Duks për meshkuj Adidas Trefoil Crew

Duks për femra Adidas SST TRACK TOP

Duks për meshkuj Reebok CL TAPED OTH

Duks për meshkuj Reebok AC FT BIG STARCREST CREW

Jakne

Image

Jakne për femra Adidas SLIM JACKET ORIGINALS

Xhaketë për meshkuj Adidas HARRINGTON

Xhaketë sportive për femra Reebok CL GP WINBREAKER

Jakne për meshkuj Adidas VARILITE JACKET OUTDOOR

Atlete e çizme

Image

Atlete për meshkuj Reebok EX-O-FIT HI

Çizme për meshkuj Adidas TERREX PATHMAKER

Atlete për femra Adidas Deeprupt Runner W

Çizme për meshkuj Adidas TERREX AX3 MID GTX Outdoor

Për fëmijë

Image

Atlete për fëmijë Adidas Firtarun AC K, të kuqe

Atlete Adidas ALTASPORT CF I, të zeza

Set duks dhe tuta për fëmijë Adidas I LOGO JOGG FT, të zeza

Tuta dhe duks për fëmijë Adidas I LOGO JOGG FT, të hirta/portokalli

Për të porositur njërin nga këto produkte, apo për të shikuar super-produktet tjera me zbritje deri në 40% nga Adidas dhe Reebok, klikoni KËTU. GjirafaMall, si qendra më e madhe tregtare e blerjeve online në vend, ju sjell më shumë se 140.000 produkte, nga kategori të ndryshme si veshje, produkte shtëpiake, libra, kozmetikë dhe të tjera. Për çdo kërkesë apo informatë shtesë, na kontaktoni në gjirafamall.com, apo përmes numrit të telefonit: +383 49 39 00 39. Për ty, menjëherë!