Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Vdes zyrtari i LDK-së

Vdes zyrtari i LDK-së

Aktuale January 26, 2020 - 11:29
Lajmi është bërë i ditur përmes një njoftimi të lëshuar për media nga kjo parti politike.

Aktivisti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Selatin Ademi ka ndërruar jetë.

Lajmi është bërë i ditur përmes një njoftimi të lëshuar për media nga kjo parti politike.

“ Varrimi i të ndjerit bëhet sot, më 26.01.2020, në orën 14 e 30, në varrezat e qytetit të Prishtinës”, thuhet në njoftim.

Njoftimi i plotë:

Të nderuar/a,

Ju njoftojmë se sot, pas një sëmundje të rëndë, ka ndrruar jetë bashkëveprimtari ynë, Selatin Ademi.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot, më 26.01.2020, në orën 14 e 30, në varrezat e qytetit të Prishtinës.

Kryesia e Degës së Dytë të LDK-së, të gjitha strukturat e saj, shprehin ngushëllimet më të sinqerta familjes Ademi dhe gjithë miqve të Selit, një aktivistit të devotshëm e të sinqertë të Degës së Dytë të LDK-së!

Image