Infektuar: 1158
Shëruar: 876
Vdekur: 30
Kurti pas një shkarkimi, emëron një zëvendësministër të ri

Kurti pas një shkarkimi, emëron një zëvendësministër të ri

Aktuale March 30, 2020 - 17:28

Kryeministri në detyrë Albin Kurti e ka emëruar sot Fridon Lalën zëvendësministër në detyrë në Ministrinë e Zhvillimit Rajonal.

Kurti zëvendësministrit të ri Lala i ka uruar suksese dhe punë të mbarë në angazhimin e tij.

Sot gjatë ditës kryeministrit ka shkarkuar zëvendësministrin në detyrë në Ministrinë e Zhvillimit Rajonal, Bahrim Shabani.

Image