Dyshohet se policja vrau 4 persona në Gjilan, në fund edhe veten

Dyshohet se policja vrau 4 persona në Gjilan, në fund edhe veten

Kronika February 18, 2020 - 13:42
Lajmi i Fundit

Në qytetin e Gjilanit dyshohet për një vrasje të pesë fishtë raporton “Zeri.info”. 

Sipas burimeve të “Zëri.info” ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Xhevat Ajvazi’ ku edhe pati të shtëna me armë. Ndërkohë burime të “Zerit” bëjnë të ditur se dyshohet se vrasja është kryer nga një pjestare e Policisë së Kosovës, e cila ka vrarë dy prindërit e saj dhe dy vëllezërit, për motive ende të panjohura.


Në fund kryersja e kësaj vepre ka vrarë edhe veten. Ndërkohë gjë e tillë ende nuk është konifrmuar nga Policia e Kosovës. ZERI