Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Kjo është kënga e re nga Sabri Fejzullahu

Kjo është kënga e re nga Sabri Fejzullahu

Showbiz August 01, 2020 - 12:12

Nëse menduat se këngëtari po mendon të pushojë nga muzika e keni gabim. I ftuar në NIN me Alaudin Hamitin, ai kishte zbuluar se po punon në një album të ri, dhe na zbuloi edhe shumë detaje të reja.

Sabri Fejzullahu sapo ka publikuar një këngë të re.

Me videoklip e tinguj shumë verorë, kjo është një këngë më se e përshtatshme për stinën e nxehtë të vitit.

Në videon e mëposhtme mund të ndiqni të plotë projektin nga Sabri Fejzullahu.