Një orë lojë në 'Camp Nou', Griezmann dhuron spektakël dhe shënon dy gola në mungesë të Messit

Një orë lojë në 'Camp Nou', Griezmann dhuron spektakël dhe shënon dy gola në mungesë të Messit

Sport gusht 25, 2019 - 22:14
Detajet

Kur ka kaluar një orë lojë në "Camp Nou", Barcelona e ka thyer rezultatin ndaj Real Betisit.

Ndeshjen e sontme më mirë e nisën mysafirët të cilët shënuan pas 15 minutash lojë përmes Nabil Fekir, shkruan Zëri.info.

Katër minuta para përfundimit të pjesës së parë, Antoine Griezmann barazoi rezultatin në 1:1 duke shënuar golin e parë në karrierë te katalunasit.

Me të filluar pjesa e dytë, dhjetë minuta më pas, Barcelona kaloi për herë të parë në epërsi sonte.

Ishte sërish Griezmann ai i cili shënoi golin e epërsisë për vendasit.

Në minutën e 56-të, Barcelona shënoi edhe golin e tretë përmes Perez./Zëri.info