Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
Super-gol nga gjuajtja e lirë në ndeshjen West Ham - Man United

Super-gol nga gjuajtja e lirë në ndeshjen West Ham - Man United

Sport September 22, 2019 - 16:41
Detajet

West Hami e ka shënuar edhe golin e dytë përballë Manchester Unitedit.

Në minutën e 84-t, Aaron Cresswell ka arritur të shënojë për 2:0 kundër “Djajve të Kuq”.

Ndryshe, sulmuesi nga Kosova Albian Ajeti është ende në bankën rezervë dhe nuk ka debutuar me West Hamin./Zëri.info

Oscar (Shanghai SIPg) free kick goal vs Henan Jianye from r/soccer