Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
'Black Friday', vjen një tjetër reagim i ashpër pas titullit skandaloz të gazetës italiane

'Black Friday', vjen një tjetër reagim i ashpër pas titullit skandaloz të gazetës italiane

Sport December 05, 2019 - 17:35
Detajet

Titutlli “Black Friday” (E premte e zezë) nga gazeta italiane “Corriere dello Sport” ka shkaktuar reagime të shumta, transmeton zeri.info

Ballina e gazetës italiane përfshinte fotografië e Romelu Lukakut dhe Chris Smallingut.

Agjenti i Lukakut, Michael Yormark ka reaguar, duke e quajtur këtë gjë tronditëse.

“Është tronditëse, jam i zhgënjyer, sigurisht. Pothuajse e pabesueshme”, ka thënë Yormark.

Përndryshe Interi dhe Roma do të takohen nesër nga ora 20:45./Zëri