Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Salah i kthen buzëqeshjen Kloopit, shënon gol të bukur

Salah i kthen buzëqeshjen Kloopit, shënon gol të bukur

Sport December 14, 2019 - 14:11
Detajet

Liverpooli ka vuajtur për 37 minuta përballë Watfordit por në fund e ka gjetur buzëqeshjen pasi ylli i skuadër Mohamed Salah ka arritur të shënojë gol të bukur, shkruan Zëri.info.

Ishte një kundërsulm i Liverpoolit ku Salah pasi futet në zonë bukur i shmanget mbrojtjes së Watfordit për të shënuar gol për rezultatin 1:0.

Liverpooli sivjet është skuadër e pandalshme dhe e tillë duket të jetë edhe sot përballë Watfordit. /Zëri.info