Harkim i bukur dhe gol i shënuar me kokë, shënohet goli i pestë në ndeshjen Arsenal - Everton

Harkim i bukur dhe gol i shënuar me kokë, shënohet goli i pestë në ndeshjen Arsenal - Everton

Sport February 23, 2020 - 18:42

Arsenali e ka rikthyer epërsinë ndaj Evertonit.

Pas harkimit të bukur nga Pepe, Aubameyang ka shënuar me kokë për 3:2 në minutën e 46-të, shkruan Zëri.info.

Ndryshe, kjo ndeshje është e vlefshme për javën e 27-të në Premierligën angleze./Zëri.info