Infektuar: 1057
Shëruar: 841
Vdekur: 30
Modelja spanjolle zbulon pasionin për futbollin dhe klubin e saj të preferuar

Modelja spanjolle zbulon pasionin për futbollin dhe klubin e saj të preferuar

Sport March 29, 2020 - 13:34
Lajmet e fundit nga sporti

Marta Lopez Alamo është një modele mjaft e njohur në Spanjë, transmeton zeri.info

Përmes fotove të saj “të nxehta” në rrjetin social “Instagram”, ajo ka arritur të ketë mbi 125,000 ndjekës.

Bukuroshja 22-vjeçare ka ndarë me fansat edhe një pasion tjetër të saj, atë të për futbollin, ndërsa zbuloi se është një tifoze e “zjarrtë” e gjigantit spanjoll, Real Madrid./Zëri

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image