Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Chelsea udhëheq garën për Coutinhon

Chelsea udhëheq garën për Coutinhon

Sport May 31, 2020 - 14:53
Lajmet e fundit nga sporti

Chelsea është duke u udhëhequr garën për shërbimet e mesfushorit të Barcelonës, Philippe Coutinho, shkruan e përditshmja angleze “The Sun”, transmeton Zeri.info

Duket se londinezët janë duke ofruar 10 milionë funte për huazimin e mesfushorit.

Braziliani momentalisht është i huazuar te Bayern Munichu, por klubi gjerman nuk e ka shfrytëzuar opsionin për blerjen e futbollistit.

Për Coutinhon janë interesuar disa klube angleze, duke përfshirë Arsenalin, Tottenhamin, Manchester Unitedit dhe Leicester Cityn./Zeri