Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Notat e lojtarëve: Werder Bremen – Eintracht Frankfurti, kështu u vlerësua Rashica

Notat e lojtarëve: Werder Bremen – Eintracht Frankfurti, kështu u vlerësua Rashica

Sport June 03, 2020 - 23:08
Lajmet e fundit nga sporti

Werder Bremeni ka pësuar humbje në shtëpi nga Eintracht Frankfurti në kuadër të Bundesligës, shkruan “Zeri.info”.

Mysafirët triumfuan me shifrat 3:0.

Andre Silva (61’) dhe Stefan Ilsanker (81’, 90’) shënuan golat për Frankfurtin.

Milot Rashica e filloi këtë takim nga stoli, derisa u inkuadrua në lojë në minutën e 61-të.

Reprezentuesi kosovar u vlerësua me notën 6.4.

Pas kësaj humbje, Werder Bremeni mbetet në pozitën e 17-të në tabelë me 25 pikë./Zëri

Image
Image